Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Hanna Gronkiewicz-Waltz nadal będzie rządzić stolicą

Dodano: 14 października 2013

Foto

Referendum mi pomogło. To dla mnie wyraz zaufania, ale także zobowiązanie do jeszcze bardziej wytężonej pracy - oświadczyła w poniedziałek prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Według oficjalnych wyników referendum ws. przedterminowego odwołania prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz zachowa urząd. Frekwencja nie osiągnęła wymaganego progu.

 

Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom Warszawy. To dla mnie wyraz szczególnego zaufania, ale także mocne zobowiązanie do jeszcze bardziej wytężonej pracy - napisała prezydent Warszawy w przesłanym w poniedziałek Polskiej Agencji Prasowej oświadczeniu.
 


To referendum mi pomogło - zaznaczyła. Prezydent Warszawy podkreśliła, że dzięki referendum miała okazję zdać relację mieszkańcom Warszawy ze zmian, które wdrożono w ciągu ostatnich 7 lat. Zrozumiałam też jednak, że Warszawiacy oczekują nie tylko wielkich inwestycji w infrastrukturę, ale także rozmowy i dialogu. Wiem, że tego było dotąd za mało i to udało się zmienić - podkreśliła Gronkiewicz-Waltz.

 

Szczególnie dziękuję wszystkim tym, którzy w tę zmianę uwierzyli. Postaram się nie zawieść ich oczekiwań. Zobaczymy się za rok w trakcie prawdziwych wyborów - podkreśliła. Gronkiewicz-Waltz dodała, że od poniedziałku wraca do codziennej pracy nad "naszym wielkim projektem: „Zmieniamy Warszawę”.

 

Jak podała komisja wyborcza, frekwencja wyniosła 25,66 proc. przy progu ważności 29,1 proc.


 

 

 

 

Źródło, fot.: pap.pl, platforma.org

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio