Region: Z wizytą w Szamotułach [FOTO] - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Region: Z wizytą w Szamotułach [FOTO]

Dodano: 16 października 2013

Foto

Bardzo ważna jest dla nas możliwość wsłuchania się w argumenty i potrzeby mieszkańców powiatu poprzez dobrą współpracę ze strukturami szamotulskiej PO. Pracę tych struktur oceniam bardzo dobrze - powiedziałem w poniedziałek (14.10.) podczas spotkania z nowymi władzami szamotulskiej Platformy Obywatelskiej.

 

 

Przed nami najtrudniejsze zadanie - wybory samorządowe w przyszłym roku. Trzeba się do tego dobrze przygotować. Szczególnie istotne jest, aby zbudować dobrą listę do wyborów w mieście i w powiecie. Mam nadzieje, że wszystko będzie po naszej myśli i że będziemy mogli mieć większy wpływ na rozwój powiatu niż dotąd, ponieważ trzeba wiele rzeczy poprawić - zaznaczyłem.

 

Współpraca przynosi sukcesy

 

Poseł Jakub Rutnicki, zabierając głos, przedstawił nowych przewodniczących struktur lokalnych i omówił postęp w pracach nad utworzeniem nowych kół PO w Kaźmierzu i w Dusznikach. Nowymi szefami kół na terenie powiatu zostali wybrani: w Szamotułach - Maciej Trąbczyński, we Wronkach - Przemysław Turowski, w Pniewach - Jakub Rutnicki, a w Obrzycku - Przemysław Nowak - wyliczał parlamentarzysta. 

 

Ściślejsza współpraca oddolnych struktury Platformy z tymi na wyższych szczeblach zaowocowała już wieloma sukcesami. Jako przykład należy tutaj podać skanalizowanie gminy Wronki, czy też wpisanie – dzięki poparciu przewodniczącego Rafała Grupińskiego – obwodnice Szamotuł i Wronek do Wieloletniego Planu Inwestycyjnego Województwa Wielkopolskiego - powiedział poseł Rutnicki.

 

   

 

Zjazd Regionu

 

Na zakończenie, poza sprawami lokalnymi, omówiliśmy kwestię zbliżającego się Zjazdu Regionu wielkopolskiej PO, który odbędzie się 27 października w Poznaniu. Delegaci wybiorą wówczas władze wojewódzkich struktur Platformy Obywatelskiej.

 

 

Więcej [FOTO]Galeria

 

 

 

 

Źródło, fot.: jakubrutnicki.pl

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio