Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Najważniejszy budżet, OFE i nowe otwarcie [WIDEO]

Dodano: 28 listopada 2013

Foto

Jestem spokojny w sprawie mojej przyszłości w klubie. Rząd nie mógł mieć zastrzeżeń co do naszego wsparcia jeśli chodzi o wszystkie projekty i myślę, że dobrze wykonujemy naszą pracę. Nie jestem przywiązany do swojej kariery, jestem posłem, człowiekiem, który swoje w życiu zrobił i osiągnął, jeśli chodzi o życie zawodowe - oznajmiłem w rozmowie z Dariuszem Ociepą w programie Graffiti Polsat News.

 

Ważniejsze w tej chwili, od kwestii mojego stanowiska, jest uchwalenie budżetu, przeprowadzenie reformy OFE i dobre wejście nowych ministrów do rządu - dodałem

 

Patrzymy w przyszłość

 

Pytany o wypowiedź Andrzeja Biernata dotyczącą ewentualnych zmian w zarządzaniu klubem parlamentarnym PO, powiedziałem, że w tej sprawie zdanie zabrał już premier, zwracając uwagę posłowi, żeby ten skupił się na sprawach sportu. Nie oceniam publicznie swoich zastępców, mamy dzisiaj przed sobą wiele rzeczy do zrobienia, patrzymy do przodu, nie patrzymy w przeszłość. Z Andrzejem Biernatem wymieniliśmy już w tej sprawie miłe słowa i sprawa jest zamknięta - podsumowałem.

 

 

Jeśli chodzi o kwestie sportu, poseł Biernat jest człowiekiem niezwykle doświadczonym, a także prawdziwym entuzjastą polskiego sportu. Myślę, że jest to dla niego ogromna szansa, żeby wykazać się dobrą pracą i dobrymi pomysłami. Minister ma przed sobą dwa lata, w których może naprawdę bardzo wiele dobrych rzeczy zrobić - dodałem, dopytywany, czy Andrzej Biernat zasłużył na to, aby zostać ministrem sportu.

 

Z premierem o sprawach legislacyjnych

 

W trakcie spotkania z premierem rozmawiać będziemy o budżecie, o reformie OFE, bo ten projekt rządowy wchodzi na najbliższym posiedzeniu, w najbliższy wtorek, pod obrady. Tematem kluczowym naszego spotkania będzie również współpraca z nowymi ministrami - mamy dużą grupę nowych postaci i klub musi dobrze współpracować z nowymi szefami resortów, więc będziemy też rozmawiali o tej kwestii - zaznaczyłem.

 

 

Więcej [WIDEO]: TUTAJ.

 

 

 

 

 

 

Źródło, fot.: ipla.tv, prtsc z ipla.tv

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio