Zarząd PO bez Schetyny? To byłby poważny błąd [WIDEO] - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Zarząd PO bez Schetyny? To byłby poważny błąd [WIDEO]

Dodano: 13 grudnia 2013

Foto

Ktoś tak zasłużony jak Schetyna, ze swoim doświadczeniem powinien być wykorzystywany przez PO, szczególnie przy słabszych notowaniach. Cieszę się, że kończy się okres wewnętrznych wyborów w partii, bo to przez nie PO jest najsłabsza od sześciu lat - mówiłem w Poranku Radia TOK FM.

 

 

Mam nadzieję, że Grzegorz Schetyna będzie w zarządzie

 

Problemem Platformy nie są sondaże. Można sobie z tym poradzić, szczególnie mając tak dobry zespół jak PO. Moim zdaniem, spodziewana poprawa stanu gospodarki spowoduje odbicie w notowaniach partii. Platformie szkodzi przede wszystkim wewnętrzna rywalizacja. Zawsze partia, która przez kilka miesięcy prowadzi wewnętrzne kampanie wyborcze, musi być trochę osłabiona. Szczęśliwie jutro kończymy ten czas. I sformułowanie, że jesteśmy słabsi niż choćby dwa lata temu, odejdzie do przeszłości.

 

 

Pytany o konflikt między Tuskiem a Schetyną stwierdziłem, że to kwestia jedynie czegoś, co bym nazwał wolą współpracy. Między oboma politykami nie ma różnic ideowych. Mam nadzieję, że Grzegorz Schetyna będzie w zarządzie, bo ktoś tak zasłużony jak Schetyna, ze swoim doświadczeniem powinien być wykorzystywany przez PO, szczególnie przy słabszych notowaniach. Gdyby nie było go w zarządzie, to byłby poważny błąd - zakończył Grupiński.

 

 

Więcej [WIDEO]: tokfm.pl

 

 

 

 

 

Źródło, foto: tokfm.pl, platforma.org

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio