Region: Opłatkowe spotkanie wielkopolskiej PO - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Region: Opłatkowe spotkanie wielkopolskiej PO

Dodano: 22 grudnia 2013

Foto

Chciałem Wam życzyć świąt rodzinnych, w których odbudowuje się siła duchowa, w których ten czas refleksji, czas rozmyślania nad tym, co minęło, co nas czeka w przyszłym roku, był zarazem czasem dobrych myśli, dobrych prognoz – życzyłem członkom wielkopolskiej PO podczas czwartkowej (19.12.) uroczystości opłatkowej.

 

 

Bardzo się cieszę, że przybyliście tak licznie dzisiaj i pokonaliście wszystkie trudności, aby dotrzeć i zasiąść wraz z innymi członkami wielkopolskiej Platformy przy wigilijnym stole. 

 

 

 

Nim przełamiemy się opłatkiem, życzę Wam jeszcze, żebyśmy w przyszłym roku osiągnęli maksimum tego, co jest możliwe w wymiarze politycznym, aby przyszły rok był lepszy niż obecny, chociażby pod względem gospodarczym. Przekażcie też, proszę, moje słowa Waszym bliskim, rodzinom, aby i dla nich ten szczególny czas był okazją do spędzenia chwil pełnych ciepła i radości.

 

 

 

W opłatkowym spotkaniu wielkopolskiej PO uczestniczyli członkowie rady regionu, przewodniczący kół z całej Wielkopolski, samorządowcy i parlamentarzyści. Swoją obecnością zaszczycił nas również ks. Jakub Przybylski ze Świętej Góry, z którym wspólnie odmówiliśmy modlitwę i odśpiewaliśmy kolędę.

 

 

 

 

Fot.: Krzysztof Kaczanowski

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio