Liczy się doświadczenie i kompetencje [AUDIO/WIDEO] - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Liczy się doświadczenie i kompetencje [AUDIO/WIDEO]

Dodano: 15 marca 2014

Foto

Nie ma dzisiaj lepszej i bardziej kompetentnej drużyny od naszej, również jeśli chodzi o zestaw nazwisk, które opinia publiczna może poznać z różnych ugrupowań politycznych. Myślę, że przede wszystkim przemawiają za nami dotychczasowe osiągnięcia naszych polityków w Brukseli. Jeśli się pojawiają osoby, które chcą wesprzeć nasze listy to oczywiście powinniśmy z tego korzystać. Jakie będą ostateczne decyzje? Zależy to od władz krajowych PO - komentowałem w Salonie Politycznym Trójki  prace nad listami Platformy Obywatelskiej do PE.

 

 

Doświadczenie i kompetencje

 

W obliczu kryzysu na Ukrainie, jeszcze więcej świadczy o tym, że warto wesprzeć drużynę Platformy Obywatelskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W takich trudnych sytuacjach, które powodują dodatkowe wyzwania, warto stawiać na ludzi, którzy się dotąd sprawdzili, na ludzi doświadczonych i kompetentnych, a takich ludzi ma Platforma Obywatelska.

 

 

Błędy się zdarzają

 

Pytany o przyszłość Jacka Protasiewicza zaznaczyłem, że każdemu błędy się zdarzają, każdy może się potknąć na drodze swojej kariery, w tym przypadku politycznej. Wszystko tak naprawdę zależy od samego Jacka Protasiewicza i tego jak w następnych miesiącach i najbliższych latach będzie dbał o swoją karierę polityczną i na ile będzie się chciał się nadal zajmować polityką. Jeśli chodzi o Krzysztofa Liska to był on w gronie bardzo dobrych eurodeputowanych, był zawsze bardzo aktywny i łączył politykę krajową z tym, co się działo w Brukseli i Strasburgu. Jednak w przypadku wyroku za przestępstwo gospodarcze oczywistym jest, że Krzysztof Lisek nie może kandydować do Parlamentu Europejskiego na kolejną kadencję.

 

 

Więcej [AUDIO/WIDEO]: tutaj.

 

 

 

 

Źródło, fot.: polskieradio.pl, platforma.org

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio