Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Region: Wspieranie Towarzystwa im. H. Cegielskiego docenione

Dodano: 11 kwietnia 2014

Foto

Konsumencki Konkurs Jakości Produktów i Usług o Certyfikat godła „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland”, organizowany przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, od lat wzbudza duże uznanie środowisk gospodarczych w Polsce. W piątek (11.04.) odbyła się XXI edycja Konkursu, podczas której uhonorowano przedsiębiorców oraz wręczono statuetki "Młodego Pozytywisty". Podczas uroczystości otrzymałem medal okolicznościowy za aktywne wspieranie działalności Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w jego 200. rocznicę urodzin.

 

Ogólnopolski Konsumencki Konkurs Jakości Usług "Najlepsze w Polsce" organizowany jest od 2000 roku i wyróżnia certyfikatami "Najlepsze w Polsce" za wysokiej jakości usługi handlowe na poziomie europejskim. Wyróżnienie to jest tym cenniejsze, że do konkursu nominacje przyznają sami konsumenci, czyli najbardziej wymagające jury, a wśród nich czytelnicy Głosu Wielkopolskiego, słuchacze Radia Merkury oraz internauci. Jego organizatorem jest Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, Wielkopolskie Zrzeszenie Handlu i Usług, Wielkopolska Izba Rzemieślnicza, Radio Merkury S.A., TVP Poznań, Europejski Magazyn Internetowy - Europartner oraz Polskie Centrum Promocji  - "Bestfirma".

 


Godło „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland” to znak jakości, który może być w drodze konkursu jakości przyznany każdej firmy, organizacji oraz osobie fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą, dla każdego produktu i każdej usługi obecnych na rynku w Polsce. Godło to stanowi  wyróżnik solidności i jakości. Sam Konsumencki Konkurs Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland” to dwudziestoletnia tradycja eksponowania i promowania firm produkcyjnych i usługowych uznanych w Polsce za najlepsze spośród dobrych. Godła „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland” są gwarancją najwyższej jakości produktów i producentów, także gwarancją najwyższej jakości świadczonych na rynku usług.

 

 

 

 

Źródło, fot.: najlepsze-w-polsce.pl, Krzysztof Kaczanowski

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio