Bardzo mocna pierwsza trójka bardzo dobrej listy [WIDEO] - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Bardzo mocna pierwsza trójka bardzo dobrej listy [WIDEO]

Dodano: 09 maja 2014

Foto

Nasza wielkopolska lista, lista nr 8, jest bardzo dobra. Jest na niej pięć kobiet i pięciu mężczyzn, więc zgodna jest z najwyższymi standardami równości wobec płci, których się od nas wymaga. Mamy bardzo mocną pierwszą trójkę, na pierwszym miejscu jest Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, minister do spraw równego traktowania, która jest bardzo dobrym wyborem. To ceniony współpracownik, kompetentna i aktywna, tak na poziomie rządu, jak regionu.

 

Gdybym był mieszkańcem Wielkopolski poszedłbym do urny i oddał głos na Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz - zachwalał naszą Jedynkę prof. Władysław Bartoszewski.

 

 

Na drugim miejscu listy jest poseł Adam Szejnfeld, b. wiceminister gospodarki, szef subregionu pilskiego, szef sejmowej komisji, tzw. deregulacyjnej.

 

 

Na trzecim miejscu mamy Marka Woźniaka, już od 9 lat marszałka naszego województwa, który bardzo się zasłużył dla rozwoju Wielkopolski, ale także jest aktywny na polu europejskim, jest wiceprzewodniczącym Komitetu Regionów Unii Europejskiej. To nasz samorządowy głos w Brukseli.

 

 

Więcej [WIDEO]: Spot liderów wielkopolskiej listy do Parlamentu Europejskiego:

 

 

Kolejnymi osobami na liście są: Małgorzata Waszak, Marzena Wodzińska, Krzysztof Piwoński, Dariusz Pilak, Krystyna Wilkoszarska, Barbara Czachura oraz Michał Stuligrosz.

Więcej o naszych kandydatach na stronie wybory.platforma.org

 

 

 

 

 

 

 

Źródło, fot.: PO Poznań, platforma.org, wybory.platforma.org

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio