Polityka przy kawie [WIDEO] - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Polityka przy kawie [WIDEO]

Dodano: 30 maja 2014

Foto

Uważam, że wyzbywanie się takich atutów jak Grzegorz Schetyna z Platformy nie byłoby właściwe. Powinniśmy się raczej skupić na tych miejscach, gdzie przegraliśmy w wyborach z PiS-em i tam ostro pracować – mówiłem w rozmowie Justyną Dobrosz-Oracz dla „Polityki przy kawie” TVP1.

 

 

 

To nie jest kwestia racji, to jest kwestia oceny

 

Wczoraj, podczas zamkniętego posiedzenia zarządu PO rozmawialiśmy przez półtorej godziny o różnych elementach kampanii, o wyniku wyborów. Premier rzeczywiście wspomniał krytycznie o wywiadzie Grzegorza Schetyny-chodzi o wywiad udzielony „Rzeczpospolitej” w czasie kampanii wyborczej do PE.. Każdy z nas może inaczej trochę oceniać wagę takiego wywiadu. Ja osobiście sądzę, że przywiązywanie nadmiernej wagi do wywiadów w gazetach, z punktu widzenia wyborców, jest przesadnym skupianiem się polityków na samych sobie. Bo to nie jest tak, że tłumy wyborców rzucają się na wywiady polityków i wyciągają z tego jakieś ogromne wnioski.

 

      

 

Platforma jest partią otwartą

 

Komentując fakt, że Kamiński startując z listy PO z Lubelszczyzny w wyborach do PE, nie uzyskał mandatu, zaznaczyłem, że w mojej ocenie, Michał Kamiński wypracował dobry wynik. Wg mnie, a zawsze podkreślałem, że Platforma ma szerokie skrzydła jest miejsce dla tego polityka. PO otwarta jest na lewą i prawą stronę sceny politycznej. Jeśli ktoś podziela nasze poglądy, zmienia swój wcześniejszy, krytyczny stosunek do Platformy, to jesteśmy w stanie drzwi dla takiej osoby uchylić.

 

 

Więcej [WIDEO]: tutaj.

 

 

 

 

Źródło, fot.: tvp.pl.


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio