Małgorzata Waszak kandydatem PO na prezydenta Konina [WIDEO] - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Małgorzata Waszak kandydatem PO na prezydenta Konina [WIDEO]

Dodano: 09 września 2014

Foto

Małgorzata Waszak kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Konina, jak również jedynką do Sejmiku Wielkopolskiego. To dobra decyzja dla miasta-oznajmiłem wczoraj (08.09.) podczas konferencji prasowej w Koninie. Premier Donald Tusk, któremu rekomendowaliśmy kandydatkę na prezydenta Konina, mocno stawia na kobiety. Podobnie jak on jestem przekonany, że Małgorzata Waszak to niezwykle trafna kandydatura - dodałem.

 

Nie zmarnować szansy

 

Kandydatkę przedstawił dziennikarzom poseł Tomasz Nowak - szef sztabu wyborczego Małgorzaty Waszak. W ujęciu nowoczesnym potrzeba dziś nowego otwarcia i energii, by Konin nie zmarnował swojej szansy w perspektywie nowego unijnego wsparcia. O tym nowym, pełnym dobrej energii mieście będziemy mówić w czasie kampanii samorządowej– mówił.

 

  Konin to ulice, budynki ale przede wszystkim ludzie. Często spotykam się z mieszkańcami Konina. Dużo z nimi rozmawiam. Te spotkania są bardzo ważne. Rozmawiamy o sprawach mieszkańców, którzy dzielą się niepokojami i oczekiwaniami od miasta. Jestem mieszkanką Konina i z tymi oczekiwaniami się w pełni zgadzam- zaznaczyła Małgorzata Waszak. Kandydatka zapowiedziała, że program wyborczy Platformy Obywatelskiej RP będzie prezentowany sukcesywnie w czasie kampanii wyborczej. 

 

Małgorzata Waszak

 

Małgorzata Waszak mieszka w Koninie, od 2011 r. jest starostą konińskim, wcześniej była także wicestarostą. W latach 2002-2006 była radną miasta Konina. Jest magistrem inżynierem budownictwa oraz geodezji i kartografii. W 2012 roku ukończyła też Studia Podyplomowe w Instytucie Nauk Prawnych PAN w Warszawie w zakresie zarządzania w polskiej administracji publicznej.

 

 

 

Więcej [WIDEO]: tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło, fot.: tomasz-nowak.pl, tvwielkopolska.pl, konin.naszemiasto.pl

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio