Nie ma tematu mojego odwołania z funkcji szefa klubu PO [WIDEO] - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Nie ma tematu mojego odwołania z funkcji szefa klubu PO [WIDEO]

Dodano: 19 września 2014

Foto

Nie sądzę, żeby w sytuacji tak ważnych głosowań, które nas czekają w najbliższych dniach, ktokolwiek ryzykował taki scenariusz - próbował mnie odwołać z funkcji szefa klubu PO. Na moją głowę zamachów było już kilka przez te ostatnie trzy lata i zawsze one były papierowe, mówiąc delikatnie - powiedziałem dziś (19.09.), w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w programie „Jeden na jeden” TVN24.

 

Jest takie powiedzenie Ernesta Hemingwaya- powiedz kim są twoi przyjaciele, będziemy wiedzieć kim jesteś, choć trochę sparafrazowałem to zdanie. Ja mam przyjaciół, którzy nigdy mnie nie zdradzili w moim długim, sześćdziesięcioletnim życiu. Rozmawiałem z Ewą Kopacz o sytuacji w klubie parlamentarnym i to była rozmowa raczej o rzeczach przyjemnych niż martwiących. Nie ma tematu mojego odwołania.

 

 

Wczoraj po południu rozmawiałem z panią premier i dowiedziałem, że szefem MSZ zostanie Grzegorz Schetyna. Oczywiście to już była tak głośna plotka, że w zasadzie była ona jedynie potwierdzona przez panią premier. Schetyna nie zdradził mi, że zostanie szefem MSZ, był w tej sprawie bardzo dyskretny.

Pytany kogo pomysłem było wzięcie byłego marszałka Sejmu do rządu, Ewy Kopacz czy Donalda Tuska zaznaczyłem, że trudno mi w tej sprawie rozsądzić, ale myślę, że jest to autorski pomysł pani premier Kopacz.

 

 

 

Więcej [WIDEO]: tutaj.

 

 

 

 

 

 

Źródło, fot.: tvn24.pl

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio