Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Region: PO bardzo dobrze przygotowana na wybory do powiatu poznańskiego

Dodano: 29 września 2014

Foto

Platforma Obywatelska jest bardzo dobrze przygotowana na wybory do władz powiatu poznańskiego. Kiedy znowu wygramy, starostą po raz kolejny zostanie Jan Grabkowski-zapowiedziałem podczas dzisiejszego (29.09.) spotkania z dziennikarzami w Poznaniu.

 

 

Platforma już od trzech kadencji rządzi w powiecie poznańskim, największym w Wielkopolsce i jednym z najbardziej zaludnionym w całym kraju-powiedział starosta. W swoim wystąpieniu, starosta zapowiedział politykę kontynuacji. Stawiamy na edukację, zdrowie, czyli na przykład budowę bloku operacyjnego w szpitalu w Puszczykowie oraz drogi. Niedawno został oddany do użytku wiadukt w Swarzędzu-dodał Grabkowski.

 

 

Starosta przedstawił też swoją „drużynę” w wyborach do rady powiatu poznańskiego, czyli liderów list w poszczególnych okręgach, a są nimi: wicestarosta Tomasz Łubiński w Buku, Stęszewie i Dopiewie, Piotr Burdajewicz w Rokietnicy, Suchym Lesie i Tarnowie Podgórnym, Barbara Antoniewicz w Swarzędzu, lekarz Andrzej Laskowski w Puszczykowie, Komornikach i Luboniu, Seweryn Waligóra w Kórniku i Mosinie, a Leszek Przybylski w Kostrzynie, Kleszczewie i Pobiedziskach. Sam starosta, Jan Grabkowski jest liderem listy w gminach Czerwonak i Murowana Goślina.

 

 

Więcej [FOTO]: tutaj.

 

 

 

Źródło, fot.: PO Poznań, gloswielkopolski.pl, Krzysztof Kaczanowski

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio