Region: W Poznaniu liczymy na 19 mandatów w Radzie Miasta [FOTO] - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Region: W Poznaniu liczymy na 19 mandatów w Radzie Miasta [FOTO]

Dodano: 06 października 2014

Foto

Na zdo­by­cie 19 man­da­tów, w 37-oso­bo­wej Ra­dzie Mia­sta Po­zna­nia, liczymy w zbliżających się wyborach samorządowych. Chcemy prze­ko­nać wy­bor­ców do gło­sowania na naszych kandy­da­tów do rady oraz na naszego kan­dy­da­ta na pre­zy­den­ta Poznania- Jacka Jaśkowiaka.

 

 

Bardzo dobrzy kandydaci

 

Dzisiaj (06.10.) w Poznaniu zaprezentowaliśmy swoje listy kandydatów na radnych. W siedmiu okręgach wystawiliśmy 72 kandydatów, wśród nich jest 15 obecnych radnych. O mandat w listopadowych wyborach ubiegać się będzie 28 kobiet i 44 mężczyzn.

 

Mamy bardzo dobrych kandydatów, łączących doświadczenie z młodością, entuzjazmem. Tylko duże ugrupowania są w stanie znaleźć kandydatów, którzy mają potencjał do tego, by zajmować się pełnym zakresem działalności miasta– powiedział podczas konferencji prasowej na Starym Rynku w Poznaniu, szef miejskich struktur PO Filip Kaczmarek.

 

   

 

10 priorytetów dla Poznania

 

Nasz kandydat na prezydenta miasta Jacek Jaśkowiak poinformował, że w najbliższych dniach zaprezentowany zostanie program wyborczy. Nasze priorytety to przede wszystkim poznańska gospodarność – coś, czego nam dziś brakuje, to także: ład i porządek, zrównoważony transport, czy kulturalny Poznań. Priorytetów mamy dziesięć, w najbliższych dniach wszystkie je przedstawimy i rozwiniemy– zapowiedział Jaśkowiak.

 

Grobelny blisko PiS-u

 

Wiele wskazuje na to, że w Poznaniu będzie druga tura wyborów prezydenckich. Elektorat PO w wyborach do rady miasta głosuje na Platformę, ale w wyborach prezydenckich w części głosuje na Ryszarda Grobelnego. Naszym zadaniem jest dotarcie do wyborców z przekazem, że Ryszard Grobelny w swoich poglądach, działaniach w ostatnim czasie zbliżył się do PiS- powiedział radny i kandydat na radnego Mariusz Wiśniewski.

 

 

 

Więcej [FOTO]: tutaj.

 

 

 

 

 

 

Źródło, fot.: PO Poznań, onet.pl, Krzysztof Kaczanowski

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio