Region: Proszę o zaufanie wyborców i dostrzeżenie dobrych kandydatów PO [WIDEO] - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Region: Proszę o zaufanie wyborców i dostrzeżenie dobrych kandydatów PO [WIDEO]

Dodano: 19 października 2014

Foto

Chciałbym pochwalić Koło i tutejszą organizację, że wystawiła tak ważne i dobre osoby na naszą listę do Sejmiku. To jest niezwykle ważne, bo najbliższe cztery lata w Sejmiku to lata ostatnie tak bogate w środki europejskie, lata w których będzie trzeba bardzo mądrze wydawać pieniądze na zrównoważony rozwój wszystkich fragmentów, wszystkich lokalnych społeczności naszego województwa- mówiłem podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Kole.

 

Jako PO od 10 lat razem z koalicyjnym PSL-em zarządzamy regionem i myślę, że wszyscy mogą to dostrzec, że jesteśmy regionem, który zawsze jest na trzech pierwszych miejscach, we wszystkich rankingach jeśli chodzi o wykorzystywanie środków europejskich, o rozwój, o poziom bezrobocia. Myślę, że jesteśmy w takiej fazie rozwoju, w której byłoby bardzo źle, gdyby ktoś inny doszedł do władzy w Wielkopolsce i zaczął psuć to, co budowaliśmy przez 10 lat.

 

                                      

 

Prosimy o zaufanie wyborców i o to żeby przedłużyć nasz mandat, liczymy bardzo na poparcie i na bardzo aktywną obecność naszych kandydatów w tej walce o dobry wynik. Apeluję do wszystkich mieszkańców Koła, powiatu Kolskiego i wszystkich też sąsiednich ziem, które w tym okręgu się mieszczą, żeby dostrzegli bardzo dobrych kandydatów jakich Platforma Obywatelska wystawia.

 

 

 

Więcej [WIDEO]: tutaj.

 

 

 

 

 

 

Źródło, fot.: fb.com/kwwmarurkiewicza, e-kolo.pl, tomasz-nowak.pl, Krzysztof Kaczanowski

 

 

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio