Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Region: Prorodzinny Poznań

Dodano: 23 października 2014

Foto

Poznań się wyludnia, z miasta wyjeżdżają młodzi ludzie. Aby ich zatrzymać trzeba stworzyć im odpowiednie warunki i umożliwić zakładanie rodzin- mówił wczoraj (22.10.) na konferencji prasowej Jacek Jaśkowiak, kandydat PO na prezydenta Poznania. Kandydat przedstawił także dotychczasowe sukcesy naszych samorządowców w zakresie polityki prorodzinnej oraz przedstawił plany na najbliższą  kadencję.

 

Przyjazne miasto

 

Zdaniem Jacka Jaśkowiaka Poznań powinien być przyjaznym miastem dla rodzin z dziećmi, ale także dla seniorów, którzy, jak mówił, mają często duży wkład w wychowanie najmłodszych. W mieście powinny powstawać świetlice szkolne z prawdziwego zdarzenia. Takie, gdzie dzieci miałyby zagwarantowane zajęcia artystyczno-plastyczne.

 

 

Chcielibyśmy także by w mieście powstało więcej klas integracyjnych i by w każdym urzędzie powstał kącik dla najmłodszych, co ułatwiałoby załatwianie różnych spraw przez dorosłych, zależy nam również na rozwoju infrastruktury społecznej, m.in. poprzez budowę mieszkań komunalnych na wynajem oraz rozwijać dzielnice takie jak Naramowice i Rataje.

 

 

 

Więcej [FOTO]: tutaj.

 

 

 

 

 

 

Źródło, fot.: tvp.pl, Krzysztof Kaczanowski

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio