Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Ewa Kopacz pokazuje, prostą zasadę, że premier jest tylko jeden [WIDEO]

Dodano: 28 października 2014

Foto

Premier Ewa Kopacz postępuje w bardzo zdecydowany sposób. Wkrótce przejmuje partię, więc musi porządkować sprawy, które są skutkiem pewnych zaniedbań czy błędów członków partii, i to każdej partii, a przy tym skutkują potem np. gorszymi wynikami czy kosztami, których byśmy nie chcieli płacić- powiedziałem dziś (28.10.) w rozmowie z Janem Wróblem w Poranku Radia TOK FM.

 

 

Dobry sygnał

 

Ewa Kopacz postępuje tak, jak powinna w początkach pełnienia swojej funkcji, pokazując prostą zasadę, że premier jest tylko jeden. To też takie zdecydowanie Pani premier na początku daje dobry sygnał na zewnątrz, że nie mamy do czynienia jako obywatele i wyborcy z osobą, która nie wie czego chce, a próbowano stawiać takie diagnozy kiedy się pojawiła hipoteza, że to właśnie Ewa Kopacz ma być premierem i następczynią Donalda Tuska.

 

 

Koegzystencja i kompromis

 

Jest to też dobry sygnał do wewnątrz czyli do Platformy Obywatelskiej, że władza będzie w sposób zarysowany bardzo wyraźnie dzierżona przez nową przewodniczącą i tego sygnału nikt nie powinien bagatelizować w naszym ugrupowaniu. Sposób sprawowania władzy przez Panią premier nie jest autorytarny. Już sam sposób sformowania rządu wskazuje na potrzebę zgodnej koegzystencji i dążenia do mądrych kompromisów.

 

 

Więcej [WIDEO]: tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło, fot.: tokfm.pl

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio