Konwencja wyborcza w Poznaniu - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Konwencja wyborcza w Poznaniu

Dodano: 13 października 2015

 

Premier Ewa Kopacz wyruszyła w podróż  po zachodniej części kraju. Rozpoczęła ją konwencją w Poznaniu, w której wzięło udział ponad 200 działaczy i sympatyków Platformy Obywatelskiej.  Spotkanie poprowadził szef PO w Wielkopolsce i przewodniczący Klubu Parlamentarnego PO Rafał Grupiński. Rozpoczął je słowami Seneki - Starożytni mówili, że nie wszystkie sprawy ludzkie idą aż tak dobrze, żeby większość wybierała to co lepsze- powiedział Grupiński. - Ale to jest chwilowa sytuacja. Naszym zadaniem jest to, żeby większość wybrała to co lepsze, czyli program PO.

 

Przewodniczący podkreślił sukcesy, jakie odniosła Platforma w Wielkopolsce. Wymienił między innymi te ostatnie - Komunalizację Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz przyjęcie ustawy o rewitalizacji. O dokonaniach Platformy  i projektach na przyszłość, mówili też kandydaci PO w wyborach do Sejmu i Senatu, również obecni na Konwencji.

 

Premier Ewa Kopacz przekonywała, że głos na Platformę to dobry wybór i gwarancja „Silnej gospodarki i wyższych płac”, na co dowodem jest zrealizowanie większości złożonych przez nią rok temu obietnic. Po ośmiu latach budowania  infrastruktury, czas na zwiększenie standardu życia Polaków.

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio