Ziobro chce zaistnieć w mediach - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Ziobro chce zaistnieć w mediach

Dodano: 31 maja 2016

Foto

Ziobro będzie lustrował wszystkie dawne wyroki i umorzenia, szukał czegoś, co pozwoli mu zabłysnąć medialnie - powiedział poseł Rafał Grupiński w "Poranku Radia TOK FM". Polityk nawiązał w ten sposób do decyzji ministra sprawiedliwości, Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro, który poinformował, że podjął decyzję o skierowaniu do Sądu Najwyższego kasacji w sprawie niedopuszczalności ekstradycji Romana Polańskiego do USA.

 

- Dla ministra Ziobry Roman Polański to pewnie symbol obcej kultury, patologii moralnej i upadku człowieczeństwa - dodał Rafał Grupiński. Wskazał, że jedną z dwóch "dość chorobliwych" przypadłości obecnego ministra sprawiedliwości jest "niezwykły egotyzm i chęć zaistnienia w mediach".

 

W rozmowie z Janem Wróblem Rafał Grupiński odniósł się również do prezydentury Andrzeja Dudy i obietnic składanych wyborcom. - Andrzej Duda obchodzi rok swojej władzy i jednocześnie frankowicze obchodzą rok jego obietnic - przypomniał poseł. Zaznaczył, że "obecnie rządzący muszą dług jaki zaciągnęli w kampanii wyborczej jakoś frankowiczom spłacić".

 

Nawiązując do koalicji "Wolność, Równość, Demokracja" polityk zasygnalizował, że "najbliższe tygodnie będą rozstrzygające dla sposobu istnienia KOD". Przestrzegał, że "jeśli stowarzyszenie, które w tej chwili się tworzy, będzie próbowało przekształć się w partie polityczna, to to się skończy na wielkiej, wewnętrznej awanturze i cały szlachetny ruch zacznie się rozsypywać i rozłamywać wewnętrznie".

 

Źródło: tokfm.pl, KP PO


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio