Poznańscy posłowie VII Kadencji Sejmu RP. - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Poznańscy posłowie VII Kadencji Sejmu RP.

Dodano: 11 października 2011

Foto

W siedzibie Zarządu Regionu poznańskiej PO zorganizowałem dzisiaj konferencję prasową, na którą zaprosiłem nowo wybranych posłów VII kadencji Sejmu. Przy moim boku stanęli razem: posłanki Agnieszka Kozłowska – Rajewicz, Bożena Szydłowska oraz posłowie Waldy Dzikowski, Jacek Tomczak, Arkady Fiedler. Miłym akcentem była obecność nowego posła z okręgu pilskiego Killion Munyama.

W trakcie kilkunastominutowego spotkania z dziennikarzami, każdy z posłów przedstawił swoje priorytety na najbliższą kadencję Sejmu. Wśród moich znalazły się sprawy często przeze mnie poruszane w trakcie kampanii wyborczej tj.: wsparcie budowy szpitala dziecięcego w Poznaniu, przygotowanie zmian w ustawie o rewitalizacji, dalsze inwestycje w infrastrukturę drogową oraz reforma finansów publicznych.

Dzięki zaufaniu jakiego udzielili nam Wielkopolanie jesteśmy zobowiązani pracować ze zdwojoną siłą, aby Was nie zawieść. Jako Platforma odnieśliśmy podwójny historyczny sukces . Jesteśmy pierwszą partią, po zmianach ustrojowych, która wygrała wybory drugi raz z rzędu, po drugie w okręgu poznańskim uzyskaliśmy ponad 55 % poparcia, co dało nam 6 mandatów w Sejmie VII kadencji, oraz 8 na 9 mandatów w Senacie RP.

Wynik wyborczy Platformy jest ważny nie tylko dla samej Polski, ale także dla stosunków z Unią Europejską, poprzez zapewnienie stabilności we wzajemnych relacjach.
 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio