Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Z prezydentem w zachodniej Wielkopolsce.

Dodano: 30 listopada 2011

Foto

Miałem przyjemność towarzyszyć prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu w dzisiejszej wizycie w zachodniej części Wielkopolski.

W Paproci k. Nowego Tomyśla prezydent spotkał się z przedstawicielami Nowotomyskiej Izby Gospodarczej. Zwracając się do przybyłych gości, Bronisław Komorowski, zachwalał sumienną i ciężką pracę, która, jak podkreślił, cechuje Wielkopolan. Z Nowego Tomyśla prezydent udał się na spotkanie się z organizacjami pozarządowymi w Grodzisku Wielkopolskim.

Organizacje pozarządowe to najlepszy pomysł na budowanie Polski obywatelskiej, gdzie obywatele mają możliwość organizowania się, wykorzystują pomoc, ale z własnej inicjatywy działają i podejmują tematy i problemy ważne. Potrafią pochylić się nad sprawami, które mogą zginąć z oczu władzy. Na tym polega wielkość państwa demokratycznego, że znalazło sposób na rozwiązywanie spraw obywatelskich, poprzez silną chęć działania obywateli – mówił Bronisław Komorowski.

Po spotkaniu z przedstawicielami trzeciego sektora prezydent udał się do Trzciela, gdzie o godzinie 16.00 otworzy nowo wybudowany odcinek autostrady A2.


Zdjęcie:
http://www.facebook.com/pages/Bronis%C5%82aw-Komorowski/113077252063553


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio