Spotkanie z członkami i sympatykami PO we Wrześni. - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Spotkanie z członkami i sympatykami PO we Wrześni.

Dodano: 27 marca 2012

Foto

Września była kolejnym miejscem na wczorajszej mapie spotkań ze strukturami i sympatykami Platformy. Podobnie jak w Środzie Wlkp., swoją wizytę rozpocząłem od spotkania z władzami gminy i powiatu. Rozmowę zdeterminowały tematy reform: sądownictwa i oświaty.

Po spotkaniu z włodarzami ziemi wrzesińskiej, w miejscowym ośrodku kultury, na zaproszenie posłanki Krystyny Pośledniej, odbyłem interesującą rozmowę z członkami PO z Wrześni i Pyzdr. Dyskusja dotyczyła, przede wszystkim rządowych projektów reform.

Przybliżając istotę reform, w tym niezwykle ważnej z punktu widzenia przyszłości Polski, reformy emerytalnej, podkreśliłem determinację PO, aby ją przeprowadzić. Waga i znaczenie tej reformy sprawia, że nadal będziemy przekonywać koalicjanta do poparcia projektu – mówiłem. PO dąży do porozumienia, wiedząc, że przedłużające się negocjacje prowadzą do eskalacji niezadowolenia społecznego. Odwlekanie reformy w czasie tylko podgrzewa nastroje i utrudnia wprowadzenie zmian. Rząd nie wycofa się z planów reformy, lepiej więc je przeprowadzić szybko – dodałem.

Ponad dwugodzinne spotkanie zakończyliśmy omówieniem bieżącej sytuacji politycznej.


Galeria zdjęć z wizyty w Środzie Wlkp. oraz Wrześni dostępna jest tutaj.
 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio