List do delegatów Zjazdu Krajowego Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”. - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

List do delegatów Zjazdu Krajowego Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”.

Dodano: 21 kwietnia 2012

Foto

                                                                                   Warszawa, dnia  20 kwietnia 2012 r.
 
 
Panie Przewodniczący, Szanowni Delegaci i Goście Zjazdu Krajowego Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”!
 
         Serdecznie dziękuję za zaproszenie na Zjazd Krajowy Waszego Stowarzyszenia. Niestety, wcześniej podjęte zobowiązania, nie pozwalają mi na udział w tym uroczystym spotkaniu.
 
            W osiemnastą rocznicę istnienia Stowarzyszenia, w imieniu własnym oraz posłów i senatorów z Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska, pragnę złożyć wyrazy uznania i podziękowania za skuteczną współpracę z Platformą Obywatelską. Przez wszystkie lata naszej wspólnej pracy na rzecz budowy lepszej i przyjaznej Polski, wykazaliście się wielkim zapałem i rzetelnością w działaniu, a w sytuacjach kryzysowych niejednokrotnie udowadnialiście, że jesteście wartościowym partnerem w pełni godnym zaufania. Wierzę, że ideały, które wspólnie sobie stawiamy możemy osiągnąć tylko razem, przy naszej pełnej współpracy.
 
            Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy! Ze środowiska, które tworzycie wywodzi się wiele osób pełniących dzisiaj ważne i odpowiedzialne funkcje w życiu społeczno – politycznym naszego kraju. Swoją postawą i sposobem pełnienia służby publicznej dają świadectwo swych korzeni, czyli przynależności do Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”. Życzę, aby przez następne lata nadal nazwa „Młodzi Demokraci” była synonimem sprawnego i profesjonalnego działania, zasługującego na uznanie nie tylko naszego środowiska, ale całego społeczeństwa.

         Z okazji rozpoczynającego się właśnie Zjazdu Krajowego, przyjmijcie proszę, życzenia wielu pięknych chwil i wytrwałości w dalszej działalności społecznej i politycznej. Życząc owocnych obrad i dobrych wyborów, pozdrawiam serdecznie,

                                                                              Rafał Grupiński

                                                                              Przewodniczący Klubu Parlamentarnego
                                                                              Platforma ObywatelskaOryginał listu dostępny jest tutaj.


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio