W Koninie o przyszłości Polski w Unii Europejskiej, emeryturach i koalicji PO – SLD w mieście. - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

W Koninie o przyszłości Polski w Unii Europejskiej, emeryturach i koalicji PO – SLD w mieście.

Dodano: 16 maja 2012

Foto

Poparcie dla danej koalicji trzeba rozważać na poziomie samorządu, nienależny za bardzo kierować się uprzedzeniami stricte politycznymi. Uważam, że trzeba zachować perspektywę interesu miasta, mieszkańców – argumentowałem poparcie dla koalicji PO-SLD w Koninie, w trakcie wizyty w miejscowej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej [WIDEOFOTO].
 
W spotkaniu, które odbyło się z inicjatywy posła Tomasza Nowaka uczestniczył także wiceprzewodniczący PO RP, poseł Grzegorz Schetyna oraz senator Ireneusz Niewiarowski.
 
Dominującymi tematami w dyskusji z mieszkańcami była przyszłości Polski w Unii Europejskiej, reforma emerytalna i koalicja w mieście. Grzegorz Schetyna pytany o reformę emerytalną podkreślił, iż jest ona konieczna i wszyscy o tym wiedzą.
- Jedyne co mogłoby pomóc w ogólnej debacie i konsultacjach to akcja informacyjna, to liczby, to ukazanie jak to będzie wyglądało w perspektywie następnych lat – dodał poseł.
 
Wtorkową wizytę w konińskiej uczelni poprzedziło spotkanie parlamentarzystów ze strukturami lokalnej PO.Źródło, foto: tomasz-nowak.pl
© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio