Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Konferencja prasowa w Ostrowie Wielkopolskim.

Dodano: 17 maja 2012

Foto

Podczas Euro 2012 powinniśmy powstrzymać się od pokazywania naszych wewnętrznych konfliktów, bo w tym czasie Polska i Ukraina będą w centrum uwagi europejskiej i światowej - powiedział Grzegorz Schetyna podczas wtorkowej konferencji prasowej w Ostrowie Wielkopolskim [WIDEO, FOTO].

- Do Polski przyjadą kibice, którzy będą chcieli cieszyć się piłką nożną i kibicować swoim zespołom. Zależałoby nam na tym, aby pokazać Polskę z najlepszej strony, a nie ze strony protestów, krzyków i demonstracji. Wierzę w refleks i zrozumienie sytuacji przez przewodniczącego "Solidarności" Piotra Dudę. Uważam, że jest on człowiekiem na tyle racjonalnym i zdystansowanym, że będzie potrafił powściągnąć emocje i "dać" te kilka tygodni kibicom– kontynuował Schetyna.

Oceniając prace nad ustawą emerytalną, jak i sytuację po debacie, wiceprzewodniczący PO podkreślił, iż opozycja nie chciała rozmawiać o trudnych reformach, tylko chciała zbić na tym swój polityczny kapitał.
- To jest brak odpowiedzialności za przyszłość Polski, za następne pokolenia, dla których podejmujemy tę decyzję – mówił Schetyna. Życzę wszystkim tym, którzy byli po jednej i po drugiej stronie przed Sejmem więcej refleksji i opanowania i wspólnego przekonania, że to się nie powinno powtórzyć - dodał.


Źródło, foto: rp.pl, wielkos.info.


 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio