Kaczyński apeluje sam do siebie - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Kaczyński apeluje sam do siebie

Dodano: 22 maja 2012

Foto

Kaczyński oświadczył we wtorek, że nie będzie protestów Prawa i Sprawiedliwości w czasie Euro 2012. Podkreślił, że PiS chce, aby piłkarskie mistrzostwa Europy przebiegły w spokoju.

Cieszy mnie to, iż prezes PiS się zreflektował. To ciekawe, że pan prezes Jarosław Kaczyński apeluje sam do siebie, żeby być sympatycznym w czasie Euro. To sympatyczny komunikat, natomiast niewiele z niego wynika. Nie wiem dlaczego był wypowiadany przed kamerami, wystarczyłoby, aby pan prezes spojrzał w lustro i powiedział sam do siebie: "no słuchaj człowieku, Polacy chcą święta kibiców, chcą dobrej imprezy, chcą jak najlepiej przyjąć gości zagranicznych, to może jednak nie będę podsycał tej atmosfery nienawiści".

Uważam, że nie należy ufać, iż oświadczenie prezesa będzie obowiązywało długo. Jeśli chodzi o prezesa Kaczyńskiego, proszę nie ufać jego uśmiechom, ani w żadne jego spokojne oświadczenia. Jarosław Kaczyński będzie dążył do wojny wewnętrznej, ponieważ to jest w jego interesie, to konsoliduje mu elektorat.

Żartobliwie traktuje słowa prezesa o tym, że jest on najbardziej pokojowo nastawionym politykiem. Ten żart prezesowi Kaczyńskiemu się nie udał.


Źródło: polskieradio.pl


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio