Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Śniadanie w Trójce

Dodano: 28 maja 2012

Foto

O mały włos spóźniłbym się do studia Polskiego Radia. Śniła mi się Polska bez PiS-u i trochę ciężko mi się wstawało. Gdyby nie było PiS-u o wiele spokojniej można byłoby i merytorycznie rządzić krajem, i dyskutować z opozycją – mówiłem w sobotnim "Śniadaniu w Trójce" [AUDIO].  

W trakcie audycji Beaty Michniewicz, wraz przedstawicielami klubów parlamentarnych, dyskutowałem o wydarzeniach minionego tygodnia, w tym o pomyśle minister Joanny Muchy na temat zmiany bazy pobytowej rosyjskich piłkarzy. W mojej ocenie, w tej sprawie pani minister powtórzyła zaniepokojenia organizatorów, nie tylko własne, ale sądzę, że to nie było konieczne. Rosjanie wybrali te miejsce na nocleg na czas Euro, żeby tam zamieszkać i to jest ich pełne prawo – dodałem.

Ten kto wysłał redaktor Stankiewicz, żeby nagrała Stefana Niesiołowskiego zrobił majstersztyk po wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego o Adolfie Hitlerze – przyznałem w dalszej części programu. Było to znakomite odwrócenie uwagi od wypowiedzi na mównicy, wypowiedzi strasznej pod adresem polskich polityków, polityków lewicy i Platformy Obywatelskiej. I oczywiście od dwóch tygodni dyskutujemy o Stefanie Niesiołowskim, a nie o tej okropnej wypowiedzi (…)  Platformie zależy, aby dialog w polityce był rzeczywistym dialogiem, a nie mową nienawiści, którą proponuje nam PiS - uzupełniłem.

Cała audycja "Śniadanie w Trójce" dostępna jest tutaj.


Źródło, foto: polskieradio.pl.


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio