Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Jarosław Kaczyński pasjonuje się przede wszystkim czystą władzą

Dodano: 25 września 2012

Foto

Prawo i Sprawiedliwość próbuje odmienić swoją polityczną twarz, chociaż wiemy czym Jarosław Kaczyński pasjonuje się w polityce. Pasjonuje się przede wszystkim czystą władzą. Takie były dwa lata jego rządów i ugrupowania - mówiłem dzisiaj (25.09.) w radiowej Trójce [WIDEO].

 

Jarosław Kaczyński organizując debatę chciał pokazać swoją twarz bardziej merytoryczną, a raczej maskę bardziej merytoryczną, jednak sposób przygotowania i prowadzenia debaty wskazuje na to, że z PiS-em nie można prowadzić jakiejkolwiek dyskusji - dodałem.

 

Z jednej strony, PiS przedstawił już gotowe ustawy, więc dyskusja była post factum. Po drugie, sposób przygotowania tego programu wskazuje na brak jakiegokolwiek zakorzenienia w realności. Te dwa czynniki wskazują na to, że była to dyskusja fasadowa, żeby przyczynić punktów politycznych Prawu i Sprawiedliwości - stwierdziłem.

 

Moim zdaniem wyborcy, jeżeli chodzi o sprawy finansowe są lepiej zorientowani, lepiej przygotowani do reagowania na to, co się dzieje w gospodarce, niż politycy, szczególnie politycy z opozycji. Nie sadzę, żeby ktokolwiek uwierzył w Jarosława Kaczyńskiego z tabliczką mnożenia - podkreśliłem.

 

Nasze zdziwienie wywołało brak zaproszenia ministra Rostowskiego, który dzisiaj ma największą przecież wiedzę o stanie finansów państwa, także sytuacji w Europie - podsumowałem.

 

Cała rozmowa dostepna na stronie: polskieradio.pl

 

Źródło, fot. polskieradio.pl, klub.platforma.org


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio