Klub PO jest zmobilizowany [WIDEO] - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Klub PO jest zmobilizowany [WIDEO]

Dodano: 12 października 2012

Foto

Dziś trzeba wykazać się lojalnością. Z jednym wyjątkiem, który jest wyjątkiem losowym, wszyscy posłowie PO staną dziś za premierem. Pomysł, że może być inny rząd niż rząd Donalda Tuska to opowiadanie bajek – mówiłem dzisiaj w Kontrwywiadzie RMF FM [WIDEO].

 

Dzisiaj rzeczywiście mamy bardzo ważne głosowanie, jeśli chodzi o informację premiera. Będzie złożony wniosek o wotum zaufania – dodałem.

 

To jest ważny moment potwierdzenia obecnej ekipy rządzącej, tego że nie ma teraz szansy na żadne inne rozwiązanie w tym parlamencie, że nikt nie jest w stanie podważyć jakimiś parapremierami czy pararządami decyzji wyborców sprzed roku i że w tej kwestii rząd Donalda Tuska ma pełną legitymację – zaznaczyłem.

 

Pytany o mobilizację w klubie, potwierdziłem, że w tej sprawie będzie dyscyplina i to jest oczywiste. W takiej sprawie akurat tej dyscypliny nawet zarządzać nie trzeba, bo wszyscy to doskonale rozumieją, że to jest taki moment, w którym trzeba się wykazać lojalnością o wobec własnego rządu i wobec własnego premiera – podkreśliłem.

 

Cała rozmowa a stronie radia RMF FM.

 

Źródło, fot.: rmf.fm, klub.platforma.org


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio