Nie było zwątpienia ws. wotum. Stoimy murem za rządem - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Nie było zwątpienia ws. wotum. Stoimy murem za rządem

Dodano: 13 października 2012

Foto

Nie było żadnych chwil zwątpienia przed głosowaniem ws. wotum zaufania dla rządu - informowałem wczoraj (12.10.) wieczorem dziennikarzy w Sejmie. Stoimy murem za rządem, a w tej sytuacji, wnioski o konstruktywne wotum nieufności będą ocierały się o śmieszność -  dodałem.

 

Klub parlamentarny PO „nie rozkruszał się", dlatego nie można mówić, że po głosowaniu nad wotum zaufania jest "scementowany". We wszystkich ważnych sprawach występujemy wspólnie, jak jedna drużyna, od początku tej kadencji w zasadzie poza tym jednym światopoglądowym głosowaniem nie mieliśmy z tym żadnych problemów - oświadczyłem.

 

Odnosząc się do merytorycznych zapowiedzi premiera Donalda Tuska z jego wystąpienia, zapewniałem, że środki na, m.in. inwestycje, o których mówił szef rządu, na pewno się znajdą. Każdy, kto zna ministra Rostowskiego wie, że niezwykle dba o środki publiczne, że bardzo dobrze liczy, że często musimy sporo naszych apetytów ograniczać, ponieważ minister Rostowski jest restrykcyjny w tych sprawach - podkreśliłem.

 

Premier przedstawia wyliczenia dotyczące przyszłych inwestycji, czy wydatków, to znaczy, że są one realistyczne i dobrze przemyślane - podsumowałem.

 

Źródło, fot. pap.pl, klub.platforma.org


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio