Milionowa kuchnia Amici [FOTO] - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Milionowa kuchnia Amici [FOTO]

Dodano: 19 października 2012

Foto

Prezentacją historycznych modeli kuchni firma Amica, z moich rodzinnych Wronek, rozpoczęła uroczystości z okazji wyprodukowania milionowego egzemplarza urządzenia, w zaledwie 10 miesięcy.  Zaproszeni goście obejrzeli także film "Droga do miliona", w którym pracownicy opowiadali o tym, w jaki sposób przedsiębiorstwo osiągnęło sukces [GALERIA].

 

Jest to szczególny dzień dla polskiej gospodarki, bowiem na naszych oczach polskie przedsiębiorstwo dołączyło do grona czołowych europejskich producentów sprzętu grzejnego - mówił Jacek Rutkowski prezes Amici, tuż po oficjalnym odbiorze z taśmy produkcyjnej milionowej kuchni. Historia naszej firmy jest także historią przemian w polskiej gospodarce i czasu, który Amica dobrze wykorzystała – dodał.

 

Milionowy egzemplarz kuchni, piekarnik Integra Smart z interaktywnym wyświetlaczem, przekazany został na cele statutowe Fundacji „AMICIS”.

 

Piątkową (19.10.) uroczystość, w której miałem przyjemność uczestniczyć, zakończył pokaz sztucznych ogni przy dźwiękach muzyki zespołu Perfect.

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio