Region: Kapitałem Wrześni jest pasja ludzi [WIDEO, FOTO] - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Region: Kapitałem Wrześni jest pasja ludzi [WIDEO, FOTO]

Dodano: 07 stycznia 2013

Foto

Minął właśnie półmetek czteroletniej kadencji samorządu i burmistrza. To dobry moment na małe podsumowanie – mówił Tomasz Kałużny, burmistrz Wrześni, podczas piątkowego (4.01.) spotkania noworocznego, w którym miałem przyjemność uczestniczyć. Punktem kulminacyjnym uroczystości była ceremonia wręczenia, po raz jedenasty, najbardziej zasłużonym działaczom na rzecz rozwoju społeczności lokalnej, symbolicznych Złotych Wrzosów [WIDEO, GALERIA].

 

Kontynuując przemówienie, gospodarz miasta, podkreślił, że w ciągu ostatnich dwóch lat z budżetu gminy zrealizowane zostały inwestycje o wartości 27 mln zł. Te największe i najdroższe to budowa, m.in.: kanalizacji i dróg w Obłaczkowie, Przyborkach, wielu kilometrów chodników i ścieżek rowerowych, boiska sportowego przy szkołach w Marzeninie, Grzybowie, Kaczanowie, Nowym Folwarku i Gimnazjum nr 2 we Wrześni – wyliczał Kałużny. Spotkanie noworoczne jest podziękowaniem dla samorządowców, sportowców, przedsiębiorców, szefów służb mundurowych za ubiegłoroczną współpracę. Razem tworzymy i rozwijamy nasze miasto, jako miejsce, w którym coraz lepiej się mieszka, uczy, pracuje i wypoczywa – mówił burmistrz.

 

Gratuluję Wrześni rozwoju

 

Zwracając się do zaproszonych gości, stwierdziłem, że największym kapitałem Wrześni jest pasja ludzi, którzy niejednokrotnie poświęcają dla niej całe swoje zawodowe życie. Musimy to szanować i pamiętać o tym. Gratuluję miastu rozwoju, upatrując w tym szansę dla całej Wielkopolski - dodałem.

 

 

Źródło, fot.: wrzesnia.info.pl

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio