Region: Spotkanie noworoczne w Wolsztynie - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Region: Spotkanie noworoczne w Wolsztynie

Dodano: 20 stycznia 2013

Foto

W piątek (18.01.) uczestniczyłem w spotkaniu noworocznym starosty wolsztyńskiego Ryszarda Kurpy, podczas którego wręczono tytuły Zasłużony dla Powiatu Wolsztyńskiego oraz nagrody "Złote Logo".

 

Zwracając się do licznie zgromadzonych gości, podziękowałem za dotychczasową, bardzo dobrą współpracę z samorządem powiatowym oraz zapewniłem o swoim dalszym wsparciu w bieżących sprawach.

 

Uhonorowano przedsiębiorczych

 

W trakcie uroczystości, po raz dziewiąty zostały wręczone przedsiębiorcom nominacje i nagrody gospodarcze starosty wolsztyńskiego „ZŁOTE LOGO”. Nagrody te, wręczane są w dowód uznania gospodarczych osiągnięć oraz za wsparcie udzielone samorządom w roku 2012. Statuetki ,,Złote Logo'' są wyróżnieniem firm Ziemi Wolsztyńskiej, za osiągane wyniki ekonomiczne, oferowane wysokiej jakości produkty i usługi, a także udzielone wsparcie na rzecz gmin i powiatu, promocję w kraju i za granicą oraz wszelkie działania przyczyniające się do rozwoju gospodarczego naszej małej ojczyzny.

 

Nagroda gospodarcza starosty jest również wyrazem uznania, szacunku a przede wszystkim podziękowaniem władz samorządowych przedsiębiorcom, za ogromny wysiłek i determinację w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych wyników i wniesienia znaczącego wkładu w rozwój gospodarczy powiatu wolsztyńskiego. Po raz piąty nagrody przyznano w trzech kategoriach, za: osiągnięcia ekonomiczne, działalność na rzecz samorządów terytorialnych powiatu oraz najciekawszy produkt turystyczny powiatu wolsztyńskiego.

 

Na koniec muzycznie

 

Spotkanie uświetnił swoim występem, działający przy Wolsztyńskim Domu Kultury, zespół „Dixie Kings”, pod kierownictwem Wojciech Warszawskiego

 

Źródło, fot: powiatwolsztyn.pl

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio