Region: Z wizytą w Trzciance i Czarnkowie [FOTO] - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Region: Z wizytą w Trzciance i Czarnkowie [FOTO]

Dodano: 31 stycznia 2013

Foto

Myślę, że dotychczasowy wiceburmistrz Piotr Birula, będzie dobrym kandydatem PO na burmistrza i dobrym gospodarzem gminy jeśli wygra najbliższe wybory. Trzeba też powiedzieć, że będzie musiał na przedłużenie mandatu zaufania zasłużyć – mówiłem w Trzciance, rekomendując kandydata PO w wyborach na burmistrza. Poniedziałkową (29.01.) wizytę poprzedziłem złożeniem kwiatów pod tablicą upamiętniającą powrót gminy do Macierzy [GALERIA].

 

Trzcianka jest bardzo ważnym miastem, z wielu względów. Przede wszystkim dlatego, że jest to miasto o bogatej tradycji, które przechodziło ciężkie chwile jeśli chodzi o historię. To także miasto ludzi pracowitych, niezwykle zaradnych, którzy nie oglądają się na kłopoty, starają się dbać o rozwój własnego regionu, są patriotami w swojej małej Ojczyźnie. Dlatego jest mi miło, że mogę wesprzeć tak kompetentnego kandydata na burmistrza w przedterminowych, marcowych wyborach– dodałem.

 

 

W rozmowie z wyborcami, poza kwestią przedterminowych wyborów, dużo miejsca poświęciłem na omówienie nowelizacji ustawy śmieciowej oraz sytuacji działkowców. Towarzysząca mi posłanka Małgorzata Janyska przedstawiła natomiast propozycje wsparcia przez rząd budowy żłobków i modernizacji przedszkoli, a poseł Adam Szejnfeld zreferował założenia nowelizacji Kodeksu pracy oraz instrumentów wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Tego samego dnia, w towarzystwie, ww. parlamentarzystów odwiedziłem struktury Platformy w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, gdzie podsumowaliśmy działalność PO w minionym roku.

 

Źródło, fot: astra24.pl, szejnfeld.pl

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio