Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Region: Trzeba pamiętać o wszystkich subregionach Wielkopolski

Dodano: 21 kwietnia 2013

Foto

Wielkopolska Platforma powinna być rządzona przede wszystkim mądrze, a przewodniczący powinien także pamiętać o mieszkańcach wszystkich subregionów: Kalisza, Konina, Piły i Leszna. A mówiąc nieco żartobliwie, na poprzednim zjeździe wyborczym zdecydowana większość delegatów uznała, że rzeczywiście Wielkopolska powinna być rządzona z Poznania, a nie z Tarnowa Podgórnego – powiedziałem dziennikarzom Polskiej Agencji Prasowej, poproszony o komentarz do zapowiedzi startu w wyborach Waldy Dzikowskiego. Mam nadzieję, że będzie podobnie i tym razem - dodałem.

 

Zgodnie z zatwierdzonym prędzej kalendarzem, wybory wewnętrzne w PO zaczną się w październiku, a skończą konwencją krajową w lutym 2014 r. Będziemy wybierać nowe władze w kołach, powiatach, regionach oraz władze krajowe, w tym przewodniczącego partii.

 

Zebrania członków kół, które wybierają władze koła i delegatów na zjazd w powiecie, mają odbyć się w dniach 1-31 października br. Zjazdy w powiatach zaplanowano na okres 15 listopada - 15 grudnia br., a w regionach - na 2 stycznia - 2 lutego 2014 r.

 

 

 

Źródło: onet.pl/ PAP

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio