Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Minister Gowin ciągle nadużywa cierpliwości swojego szefa [WIDEO]

Dodano: 25 kwietnia 2013

Foto

Minister Gowin ciągle nadużywa cierpliwości swojego szefa. Nie ma wątpliwości, że jego kontrowersyjne wypowiedzi obciążają wizerunek rządu, dlatego z ciekawością czekam na decyzję premiera - komentowałem w "Poranku Radia TOK FM" wypowiedzi szefa resortu sprawiedliwości.

 

 

Czy pan premier wykaże się cierpliwością i wytrzymałością na wystąpienia medialne swojego ministra? Musimy poczekać na decyzję – dodałem.

 

 

Od ideologicznych tyrad lepsza byłaby ciężka praca w ministerstwie

 

    

Minister zbyt wiele czasu poświęca na dyskusje światopoglądowe, a powinien skupić się na czymś zupełnie innym. Od ministra sprawiedliwości wszyscy oczekują przede wszystkim reformy sądownictwa. Dostał od premiera konkretne zadania związane z deregulacją. Ale przez rok otrzymaliśmy tylko jeden pakiet deregulacyjny. Nie powiem, żeby tempo prac w ministerstwie było oszołamiające – oceniłem.

 

 

 

 

Wszyscy jesteśmy odpowiedzialnymi politykami

 

Moim zdaniem, surowa kara dla szefa resortu sprawiedliwości nie zagrozi Platformie Obywatelskiej. Wszyscy jesteśmy na tyle odpowiedzialni, że nikt z powodu utraty stanowiska nie żegnałby się z PO. A szczególnie tak ideowy polityk jak Jarosław Gowin – stwierdziłem.

 

 

Więcej [WIDEO]: tokfm.pl

 

 

 

 

Źródło, fot.: tokfm.pl, kprm.gov.pl

 

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio