Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Wyrok kompromitujący dla Kamińskiego i CBA [WIDEO]

Dodano: 26 kwietnia 2013

Foto

Wyrok jest kompromitujący dla Mariusza Kamińskiego i Centralnego Biura Antykorupcyjnego, kompromitacją dla stworzonej przez PiS instytucji - skomentowałem dzisiejszy wyrok ws. uniewinnienia Beaty Sawickiej.

 

Ten wyrok w dużym stopniu pokazuje, że niezależnie od surowej oceny moralnej samego postępowania pani Beaty Sawickiej, państwu nie wolno nadużywać środków nielegalnych po to, by kusić obywateli do czegoś, co jest sprzeczne z prawem - dodałem.

 

 

Sędzia ratuje honor RP

 

Moim zdaniem, dzisiejszy wyrok jest elementem surowej oceny tego, co Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro tworzyli wtedy, kiedy mieli władzę w Polsce, a sędzia sądu apelacyjnego, który odczytywał dzisiejszy wyrok ratuje honor Rzeczpospolitej.

 

 

Sawicka niewinna

 

     W piątek warszawski sąd apelacyjny prawomocnie uniewinnił Sawicką i Wądołowskiego od zarzutów korupcji. Tym samym zmienił wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie, który w maju 2012 r. skazał Sawicką na trzy lata więzienia, pozbawienie praw publicznych na cztery lata i 40 tys. zł grzywny, a Wądołowskiego - na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat i 20 tys. zł grzywny.

 

 

 

 

Więcej [WIDEO]: tutaj

 

 

 

Źródło, fot.: tvn24.pl, klub.platforma.org

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio