Różnica oscyluje w okolicach błędu statystycznego - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Różnica oscyluje w okolicach błędu statystycznego

Dodano: 18 maja 2013

Foto

Niestety, spodziewaliśmy się takich sondaży. Ta różnica jest niewielka, oscyluje w okolicach błędu statystycznego, ale z faktami trudno dyskutować. Na to złożyło się kilka wpadek i nagłośnione nasze kłopoty - przyznałem w rozmowie z "Gazetą Wyborczą", komentując wyniki najnowszych sondaży CBOS i TNS Polska, z których wynika, że PiS cieszy się obecnie wyższym poparciem niż PO.

 

 

Musimy uspokoić i uporządkować sytuację

 

Gdy patrzymy na notowania Prawa i Sprawiedliwości w dłuższym okresie, widać wyraźnie, że PiS-owi niewiele przybywa, za to nam spada. To my mamy problemy. Od zarodków, przez gaz, czyli sprawę rurociągu Jamał II, aż po rozdmuchaną sprawę zegarków - dodałem.

 

    

Można też zwrócić uwagę, że te PR-owskie wpadki przydarzyły nam się w momencie, gdy rząd ogłosił kilka decyzji, które powinny być dobrze przyjęte w społeczeństwie: roczne urlopy macierzyńskie i włączenie w nie matek pierwszego kwartału, dotacje dla przedszkoli - kontynuowałem.

 

Musimy uspokoić i uporządkować sytuację. To wiąże się z zapowiedzią rekonstrukcji rządu, z koniecznym otwarciem programowym. Dla PO jest bardzo istotne, szczególnie wobec trudności gospodarczych, aby zachować wizerunek ekipy

 kompetentnej - podsumowałem.

 

 

Źródło, fot. wyborcza.pl, platforma.org

 

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio