Facebook Flickr YouTube Sejmometr

To będą wybory z wyrazistymi kandydatami [WIDEO]

Dodano: 24 maja 2013

Foto

Dynamika wydarzeń prowadzi do tego, żeby odbyły się wybory z dość wyrazistymi kandydatami. Trzeba pamiętać, że jest jeszcze Jarosław Gowin w tle, który nie wyklucza startu na szefa partii - oceniłem w dzisiejszym (24.05.) programie "Wstajesz i wiesz", w TVN24.

 

 

 

Schetyna skruszy kopię z Tuskiem?

 

Dla członków Platformy, bo to oni będą decydowali, kto zostanie szefem na kolejną kadencję, Grzegorz Schetyna jest już bardzo dobrze znanym ewentualnym kontrkandydatem Tuska - oceniłem.

 

    

Jednak nie chcę powiedzieć w czym Grzegorz Schetyna mógłby być lepszy od obecnego przywódcy partii. Jestem przyjacielem Grzegorza od dawien dawna, dlatego w tej kwestii nie jestem obiektywny. Na takie pytanie odpowiem, że każdy z tych wybitnych polityków PO ma swoje znakomite cechy charakteru, które spowodowały, m.in. to, że w dwójkę doprowadzili do takich sukcesów Platformy. A Donald Tusk jest obecnie niekwestionowanym przywódcą partii - uściśliłem.

 

 

Gowin na horyzoncie

 

Moim zdaniem, kandydaci powinni być zdeterminowani w dążeniu do wygranej, a dynamika wydarzeń prowadzi do tego, żeby odbyły się wybory z dość wyrazistymi kandydatami. Trzeba pamiętać, że jest jeszcze Jarosław Gowin w tle, który nie wyklucza startowania - dodałem. Nie wiemy też, kto w tak demokratycznej partii jak PO może chcieć jeszcze zgłosić się do rywalizacji - podkreśliłem.

 

Dobrze się czuję w roli doradcy, przygotowując strategię, dlatego sam nigdy nie chciałem startować na przywódcę PO - oświadczyłem. W tych kwestiach wolę być kimś, kto pomaga, niż kimś, kto kieruje ludźmi - podsumowałem.

 

 

Więcej [WIDEO]: tvn24.pl

 

 

 

 

Źródło, fot. tvn24.pl, printscrn z tvn24.pl

 

 

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio