W poniedziałek konsultacje u prezydenta - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

W poniedziałek konsultacje u prezydenta

Dodano: 26 maja 2013

Foto

Prezydent Bronisław Komorowski na poniedziałek (27.05.) zaprosił szefów klubów parlamentarnych ws. przygotowanego przez jego kancelarię programu polityki rodzinnej. Wśród propozycji znalazły się, m.in. nowa formuła ulgi na dzieci, "karta dużych rodzin", tanie mieszkania na wynajem.

 W piątkowej (24.05.) rozmowie z Polską Agencją Prasową, potwierdziłem udział w spotkaniu. Zapowiedziałem też, że będzie mi towarzyszyć poseł Sławomir Piechota. Do propozycji prezydenta ustosunkujemy się wtedy, gdy zostaną nam przedstawione – zaznaczyłem.

 

    

Pytany o ostatnie spotkanie koalicyjne (piątek, 24.05.), poinformowałem, iż dotyczyło ono, m.in. trójpaku energetycznego, podziału środków z przyszłego unijnego budżetu, w szczególności środków na rozwój obszarów wiejskich.

 

Rozmawialiśmy także o wyborach samorządowych i do europarlamentu, o przygotowaniu informacyjnym oraz zachowaniu pewnej wspólnoty jako koalicja, jeśli chodzi o sposób działania. Spotkanie dotyczyło też codziennej współpracy w parlamencie – dodałem.

 

 

 

 

Źródło, fot.: gazeta.pl, prezydent.pl, wikipedia.pl

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio