Facebook Flickr YouTube Sejmometr

To referendum jest słabo umotywowane

Dodano: 10 czerwca 2013

Foto

Nie było nikogo, kto lepiej niż Hanna Gronkiewicz- Waltz zarządzał Warszawą i zmieniał jej oblicze w najnowszej historii. To referendum jest wyjątkowo słabo umotywowane i nie jest racjonalne z punktu widzenia grosza publicznego. Każdy wyrazisty polityk ma swoich przeciwników, ale nie obawiam się o przyszłość Pani prezydent - powiedziałem dziś (10.06) w rozmowie z Agnieszką Mosór w programie Graffiti Telewizji Polsat News.

 

 

Jeśli mówimy o tym, że trzeba zaciskać pasa, a takie miasto jak Warszawa musi wszędzie szukać oszczędności, wtedy organizowanie referendum jest marnowaniem grosza publicznego. Robienie tego na rok przed wyborami samorządowymi jest marnowaniem pieniędzy, czasu i energii - dodałem.

 

 

Premier jasno stawia sprawę

 

Siłą Platformy zawsze była umiejętność współpracy, szczególnie  tym trudnym dla nas czasie ważne jest dbanie

 

o jedność PO i wspieranie premiera, jako jego naturalne zaplecze parlamentarne - mówiłem, pytany o wpływ wyborów wewnętrznych na rywalizację pomiędzy liderami PO.

 

Premier Donald Tusk twardo stawia warunki i mówi, że kto wygra bierze wszystko. To ważne słowa,  to jest bardzo jasne postawienie sprawy - konkludowałem temat.

 

 

Platforma aktywna w terenie

 

Bardzo często spotykamy się w Wielkopolsce, jeśli chodzi o struktury. Nie dalej jak w piątek odbyłem takie spotkanie dotyczące trybu, w którym wybierzemy przewodniczącego i nad którym będziemy debatować, i głosować 29 czerwca - powiedziałem.

 

PiS ma swoją konwencje w Zagłębiu, a nie na Śląsku, to jest bardzo duża różnica dla Ślązaków. Wybory na przewodniczącego partii zostały przyspieszone, dlatego nie zostało nam dużo czerwcowych weekendów, aby to zorganizować, wybraliśmy 29 czerwca - wyjaśniłem, pytany o zbieżność terminu i miejsca konwencji PO i PiS.

 

 

Więcej: ipla.tv

 

 

 

 

Źródło, fot.: ipla.tv

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio