Nie dopuszczam myśli o porażce w Elblągu - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Nie dopuszczam myśli o porażce w Elblągu

Dodano: 05 lipca 2013

Foto

Elblążanie znają bardzo dobrze panią Elżbietę Gelert, znają ją z jak najlepszej strony, wiec słowo układ absolutnie nie pasuje do tej przemiłej prywatnie osoby, to po pierwsze. Po drugie,  PiS zawsze używał słowa układ i jak pamiętamy największy układ wytropił u siebie w rządzie, bo zatrzymał kilku swoich ministrów, swojego szefa policji, a także tropił swojego wicepremiera – powiedziałem dzisiaj (5.07.) w „Polityce przy Kawie”. Na słowo układ w ustach polityków PiS-u właściwie nie zwracałbym uwagi - dodałem.

 

Kandydat PiS-u nie powinien tych wyborów wygrać

 

Nie słuchałem taśm z nagraniem Jerzego Wilka, natomiast znam relacje i cytaty, i jest to bardzo przykra twarz polityki, która wyłania się zza tego rodzaju nagrania. Widać wyraźnie i słychać po języku, że autorami nagrania są ludzie z najbliższego otoczenia pana Wilka, bo przy nikim innym tego rodzaju języka pan Wilk by nie używał.  Mówienie, że to jest część naszej kampanii jest zwykłym oszczerstwem - oświadczyłem.

 

To, jak się podzieliło otoczenie kandydata PiS-u, kto to wyniósł i  dlaczego - tego nie wiemy. Sam fakt odsłonięcia tego typu ciemnej strony polityki, która wydawałoby się, że w wyborach samorządowych powinna mieć mniejszy udział, na pewno wskazuje na to, że kandydat PiS-u nie powinien tych wyborów wygrać, że mieszkańcy Elbląga, nie powinni na niego głosować - podkreśliłem.

 

   

 

Wiele na to wskazuje, przynajmniej ta rozmowa, że to jest to przyczynek do wszczęcia postępowania z urzędu przez Państwową Komisję Wyborczą - zaznaczyłem.

 

Ruch Palikota pomaga PiS-owi torować drogę do władzy

 

Mamy do czynienia z bardzo paradoksalną sytuacją w Elblągu, bo mamy do czynienia ze współpracą PiS-u i Ruchu Palikota. Wiemy dobrze, że Ruch Palikota wspiera razem z PiS-em zbieranie podpisów w sprawie referendum w Warszawie i nie jest to jedyne miejsce, gdzie te partie współpracują. Wyraźnie widać, że Ruch Palikota, ponieważ jest sam słaby, pomaga torować PiS-owi drogę do władzy. Wydaje mi się, że ludzie w tej partii się na to nie umawiali ze swoim przywódcą, a po drugie, zadziwia mnie, że PiS współpracuje z ludźmi, którzy tak bardzo zdeptali pamięć  Lecha Kaczyńskiego - konkludowałem.

 

 

 

 

 

Źródło, fot.: tvp.pl, fb/egelert

 

 

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio