Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Dobiega końca internetowe głosowanie na szefa PO

Dodano: 05 sierpnia 2013

Foto

Już tylko do jutra (wtorek, 6.08.), do godziny 24:00 można oddać swój głos w wyborach na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej drogą elektroniczną. W tym celu, od 1 sierpnia działa specjalna strona internetowa, poprzez którą każdy członek PO może oddać głos na konkretnego kandydata. W wyborach na szefa PO startują obecny szef partii Donald Tusk i były minister sprawiedliwości, poseł Jarosław Gowin.

 

Przewodniczącego poznamy po 23 sierpnia

 

Wyboru nowego przewodniczącego partii można dokonać również listownie, przesyłając wypełnioną kartę do

 

     

głosowania za pośrednictwem poczty. Głosowanie w tej formie potrwa do 19 sierpnia bieżącego roku, zaś karty do głosowania, które wpłyną po upływie wskazanego terminu będą uznane za nieważne. Należy podkreślić, że o zachowaniu terminu decyduje data doręczenia, a nie nadania listu.

 

Nowym przewodniczącym partii zostanie ten z spośród kandydatów, który uzyska bezwzględną większość głosów, a wyniki poznamy po 23 sierpnia 2013 roku.

 

Demokratyczna otwartość i wzorce polityczne

 

Bardzo serdecznie, jeszcze raz, zachęcam wszystkich państwa, członków Platformy Obywatelskiej do wzięcia udziału w naszych bezpośrednich wyborach przewodniczącego partii, dzięki którym chcemy pokazać naszą demokratyczną otwartość. Bardzo ważna jest dla nas jak największa powszechność udziału w tych wyborach. Chcemy określać swojego rodzaju wzorce polityczne w Polsce- każdy z Was może w tym uczestniczyć. Gorąco zachęcam do oddania swojego głosu.

 

 

 

Źródło: lubiepo.pl , gazeta.pl

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio