Zawsze jestem gotów współpracować - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Zawsze jestem gotów współpracować

Dodano: 21 sierpnia 2013

Foto

Członkowie PO poprzez swoją decyzję ocenią zarówno moją pracę, jak i każdego innego kandydata. Od rządów Dzikowskiego dużo się zmieniło w sposobie prowadzenia spraw i regionu, i samej PO - mówiłem w rozmowie z Pauliną Jęczmionką dla „Głosu Wielkopolskiego”.

 

 


Dlaczego to Pan, a nie Waldy Dzikowski, powinien wygrać wybory w regionie?

Najwłaściwszą odpowiedzią będzie decyzja członków PO, którzy w ten sposób ocenią zarówno moją pracę, jak i każdego innego kandydata. Od rządów Dzikowskiego dużo się zmieniło w sposobie prowadzenia spraw i regionu, i samej PO. Wiele dobrych projektów udało się nam przeprowadzić. Ostatnie lata to czas wspólnego, wytężonego wysiłku. Winien być kontynuowany.

 

Jeśli Pan wygra, będzie miał Pan jakąś propozycję współpracy dla Dzikowskiego?

Współpracować jestem gotów zawsze, z każdym, kto dba o interesy Wielkopolski i jest autentycznym patriotą PO

 

    

 jako jedynej siły zdolnej modernizować Polskę. Z każdym, kto jest pracowity i myśli o dobru wspólnym, nie tylko o własnych politycznych ambicjach.

 

W 2014 r. wybory samorządowe. Co PO zrobi, jeśli prezydent Grobelny nie zrezygnuje ze startu w Poznaniu?

Mało profesjonalne byłoby ujawnienie strategii na wybory, które odbędą się za ponad rok. Możliwe scenariusze są znane, były przez "Głos" opisywane. Ryszard Grobelny to polityk z charakterem, doceniam jego zaangażowanie w mieście. Ale też dobrze pamiętam blaski i cienie naszej współpracy.

 

Jaki ma Pan plan na wygraną PO w Wielkopolsce, skoro poparcie spada?

Każda władza się zużywa, ale jeszcze daleko do spełnienia marzeń prezesa Kaczyńskiego. Sondażowy spadek poparcia jest przejściowy. A w Wielkopolsce PO nie odnotowała znacznego spadku. To silny region. Wielkopolanie są odpowiedzialni, dokonują racjonalnych wyborów. Będziemy przekonywać ich pracą na rzecz całego regionu i jego każdej małej ojczyzny.

 

 

Więcej w Głosie Wielkpolskim

 

 

 

 

Źródło, fot.: gloswielkopolski.pl, platforma.org

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio