Region: Poparcie od liderów wielkopolskiej PO [WIDEO/FOTO] - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Region: Poparcie od liderów wielkopolskiej PO [WIDEO/FOTO]

Dodano: 03 września 2013

Foto

Jesteśmy grupą polityków odpowiedzialnych za stan spraw w regionie i dlatego chciałem podkreślić swoją niezwykłą satysfakcję z tego, że w tak dobrym zespole, wśród liderów wszystkich struktur wielkopolskiej PO ogłosić mogłem decyzję ostateczną, że startuję na szefa Platformy Obywatelskiej w Wielkopolsce - oświadczyłem podczas dzisiejszej (03.09.) konferencji prasowej.

 

Zespół, który tworzymy, choć w tej chwili jest to tylko część tego zespołu, pracującego wszędzie tam, gdzie działamy dla Wielkopolski,  jest zespołem bardzo dobrym i zależało mi na tym, aby w tym towarzystwie oznajmić już oficjalnie i publicznie swoją kandydaturę – dodałem.

 

W spotkaniu z dziennikarzami towarzyszyli mi: Tomasz Kałużny - burmistrz Wrześni, Leszek Wojtasiak - wiceprzewodniczący wielkopolskiej PO, Filip Kaczmarek - lider listy do europarlamentu, Mariusz Witczak - lider PO w okręgu leszczyńsko-kaliskim, Adam Szejfeld - lider PO w okręgu pilskim i Tomasz Nowak - lider PO w okręgu konińskim.

 

 

 

Rozpoczęliśmy bardzo ważny okres dla Platformy

 

Zakończył się pierwszy etap wyborów na przewodniczącego partii, w wyborach bezpośrednich, powszechnych - podsumowałem. Rozpoczęliśmy drugi okres, bardzo ważny dla Platformy, dla jej życia wewnętrznego, ale nie tylko wewnętrznego, bo wyniki tych wyborów wewnętrznych potem mają także ogromny wpływ na to, w jaki sposób Platforma działa w poszczególnych regionach Polski, jak działa w całej Polsce, jakie podejmuje wyzwania, jakie stara się realizować cele - podkreśliłem.

 

Drugi etap rozpoczęliśmy w niedzielę, 1 września, wyborami w kołach. Wybory potrwają przez pierwszą połowę września, a następnie odbędą się wybory w powiatach i 27 października odbędzie się zjazd regionalny wyborczy - oznajmiłem.

 

Współpraca bez konfliktów

 

Dzisiejsze nasze spotkanie, w tak szerokim gronie, wynika z tego, co chciałem podkreślić bardzo mocno, a mianowicie, że przez ten ostatni okres, niecałych 3 lat, wypracowaliśmy, jako nowy zarząd regionu ze mną, jako przewodniczącym. Praca w tym okresie była pracą zespołową, wspólną dla regionu, dla Wielkopolski, także na każdym poziomie parlamentu w Warszawie, czy parlamentu europejskiego. Była to praca dla Polski, w której staraliśmy się zawsze blisko ze sobą współpracować, pracować bez konfliktowo, wspierać się wzajemnie i wspierać przede wszystkim najważniejsze sprawy dla Wielkopolan, dla naszych poszczególnych subregionów, dla wszystkich małych ojczyzn – zaznaczyłem.

 

 

W drugiej części konferencji głos zabrali towarzyszący mi liderzy wielkopolskiej PO, udzielając poparcia mojej osobie w nadchodzących wyborach przewodniczącego regionu.

 

Więcej:  REKOMENDACJE, GALERIA, WIDEO.

 

 

 

 

 

Źródło, fot.: tvn24.pl, filipkaczmarek.pl, Krzysztof Kaczanowski

 

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio