Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Region: Ciężka praca procentuje

Dodano: 05 września 2013

Foto

Mieliśmy w poprzedniej kadencji samorządowej około 260 radnych, teraz mamy ponad 400, wiec widać tę zmianę jakości jeśli chodzi o naszą pracę jako nowego zespołu, bo wybory w Platformie, jak państwo pamiętacie były krótko przed wyborami samorządowymi i tutaj nasza praca od razu poskutkowała. Mimo, że nie mieliśmy zbyt wiele czasu, to jednak efekty były od razu widoczne - powiedziałem podczas wtorkowego (03.08.) spotkania z dziennikarzami.

 

Członkowie Platformy zdecydują w jakimś stopniu będą głosować 27 października na moja kandydaturę, ale liczę, że nasza dotychczasowa praca, zespołowa praca całego zarządu dla dobra Wielkopolski, daje mi mandat do ponownego ubiegania się o stanowisko szefa wielkopolskiej Platformy Obywatelskiej - mówiłem.

 

Poparcie od liderów wszystkich subregionów

 

"Wielkopolska jakość, to jest zgoda i jedność, to jest wielkopolska drużyna. Reprezentujemy tutaj dzisiaj całą Wielkopolskę od północy po południe, od zachodu po wschód. Wszyscy liderzy, wszystkich subregionów Wielkopolski opowiadamy się za Rafałem Grupińskim, jako kandydatem na przewodniczącego regionu Wielkopolskiego" - rekomendował moją osobę poseł Adam Szejnfeld.
 

 

Warto powiedzieć, że Rafał odbył ponad sto wizyt i to liczę tylko wizyty mające na celu kontakt ze strukturami partyjnymi w terenie, a do tego trzeba doliczyć wszystkie inne związane z pełnieniem funkcji posła czy szefa klubu. To jest imponujące" - kontynuował Szejnfeld. Jak państwo pamiętacie, ja, parę lat temu kandydowałem na szefa regionu. Teraz, od kilku lat współpracuję z Rafałem i powiem szczerze, że w sposób zdumiewający realizuje cele i program, który kiedyś prezentowałem dla wielkopolskiej Platformy Obywatelskiej. Nie mam żadnych wątpliwości, że jest to najlepszy kandydat i będę swoim członkom w okręgu pilskim rekomendował Rafała na szefa wielkopolskiej PO".

 

Właśnie aktywność, to główna cecha Rafała Grupińskiego, który bardzo podmiotowo traktuje członków Platformy Obywatelskiej i koła PO. Jest często, a nawet bardzo często w terenie" - wtórował Szejnfeldowi poseł Tomasz Nowak.
 


W podobnym tonie wypowiedział się burmistrz Wrześni Tomasz Kałużny: "Rafał Grupiński bardzo często bywa w Wielkopolsce i świadczą o tym liczne wizyty we Wrześni, jak i w całym regionie gnieźnieńsko-koniskim" .

 

 

 

Foto: Krzysztof Kaczanowski, szejnfeld.pl

 

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio