Region: Zawsze wspieramy sprawy Wielkopolan - Rafał Grupiński

Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Region: Zawsze wspieramy sprawy Wielkopolan

Dodano: 06 września 2013

Foto

Jako zarząd regionu, przez blisko 3 lata, zawsze staraliśmy się blisko ze sobą współpracować, pracować bez konfliktowo, wspierać się wzajemnie i wspierać przede wszystkim najważniejsze sprawy dla Wielkopolan, poszczególnych subregionów, dla wszystkich małych ojczyzn - oceniłem we wtorek (03.09.) pracę obecnego zarządu regionu, pod moim przewodnictwem.

 

 

Pierwszy wśród równych

 

W kwestii mojej współpracy z poszczególnymi liderami subregionów wielkopolskiej PO, zasiadających w zarządzie regionu, głos zabrał również poseł Mariusz Witczak, mówiąc: "Rafał Grupiński preferuje taki sposób rządzenia regionem, który można określić mianem "pierwszy wśród równych" i mój okręg, okręg kalisko-leszczyński, największy okręg w Wielkopolsce, z przyjemnością będzie go popierał. Konsekwentnie rekomendowałem w tamtych wyborach na szefa regionu osobę Rafała i to spotkało się z bardzo konsekwentnym poparciem. Myślę, że nie będzie żadnych problemów również w tych wyborach."

 


Wyrazisty kandydat

 

Głos w tej sprawie zabrał również Leszek Wojtasiak, wiceprzewodniczący wielkopolskiej PO, wskazując, że: "współpraca z Rafałem Grupińskim, zawsze uczestniczącym w pracach sekretariatu samorządowego, któremu przewodniczę, jak i z pozostałymi parlamentarzystami przynosiła nam bardzo dobre efekty i przekładało się to na nasze codzienne sprawy".

 

 

Zadowolenie ze współpracy

 

Przysłowiową kropkę nad "i" postawił eurodeputowany Filip Kaczmarek, dodając: była mowa o wschodzie i zachodzie, północy i południu Wielkopolski, ale centrum też jest zadowolone ze współpracy z Rafałem Grupińskim, centrum czyli Poznań. Ja, jako szef struktury poznańskiej Platformy mogę powiedzieć, że Platforma poznańska bardzo jest zadowolona z tego, jak nasza współpraca się układała. Ja również będę Rafała w tych wyborach popierał - dodał eurodeputowany Filip Kaczmarek.

 

 

 

 

 

 

Fot.: mariuszwitczak.pl, facebook.com/leszek.wojtasiak, Krzysztof Kaczanowski

 

 

 


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio