Facebook Flickr YouTube Sejmometr

Macierewicz kompromituje klasę polityczną [WIDEO]

Dodano: 30 września 2013

Foto

Sytuacja przypomina coraz bardziej groteskę, a Antoni Macierewicz kompromituje w istocie klasę polityczną sposobem występowania w sprawie tak ważnej, poważnej i dramatycznej, jak katastrofa smoleńska. Uważam, że to jest wyjątkowo cyniczny sposób uprawiania polityki-mówiłem w rozmowie z Janiną Paradowską w programie Rozmowa Dnia Superstacji.

 

 

Dzisiaj słyszymy kolejne teorie na temat tego, co się działo i w jakiej kolejności się działo. Jedno jest pewne: działo się, oczywiście, w skutek spisku na życie prezydenta Lecha Kaczyńskiego-ironizowałem. Nie da się z tym w ogóle polemizować w sposób racjonalny, a trzeba-powiedziałem.

 

Profesor Kleiber powinien być bardziej powściągliwy

 

Profesor Kleiber ciągle chyba marzy o tym, aby zostać premierem w rządzie PiS-u, ponieważ był kandydatem zanim wymyślono profesora Glińskiego. Kiedyś chyba o tym pomarzył i chyba ciągle ma nadzieję, że swoimi wypowiedziami zapracuje na to u prezesa Kaczyńskiego. Mówię to trochę żartobliwie, nie chcę żeby profesor się obraził, ale trochę tak to brzmi, bo przy tak kompromitujących dowodach jakimi są zeznania owych profesorów, co do ich znawstwa przedmiotu związanego z przyczynami katastrofy, to ktoś taki jak profesor powinien się starać być bardziej powściągliwy-oceniłem.

 

Warszawiacy są świadomą częścią elektoratu

 

Zależałoby mi bardzo, żeby Warszawiacy w tej sprawie wykazali rozsądek, umiar i taką powściągliwość, czyli

    

   

jednym słowem, poczekali na wybory samorządowe w przyszłym roku i wtedy popatrzyli na programy tych, którzy dzisiaj uważają, że Hanna Gronkiewicz-Waltz nie jest dobrym prezydentem, ponieważ dziś nie ma kontrprogramów, jest tylko i wyłącznie negacja, hasło, że trzeba odwołać-powiedziałem. Myślę, że mieszkańcy Warszawy są na tyle świadomą swoich praw częścią elektoratu, praw, ale też swoich obowiązków jeśli chodzi o dobro publiczne, że raczej nie pójdą na to referendum- zaznaczyłem.

 

 

 

 

 

Więcej [WIDEO]: tutaj

 

 

 

 

 

Źródło, fot.: ipla.tv, Krzysztof Kaczanowski


© 2010 - 2012 Rafał Grupiński

Realizacja: Trawka Studio